Last Updated:
ocieplanie pianką

Ocieplanie poddasza pianką we Wrocławiu

Szukasz usługi ocieplania pianką we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie firmę zajmującą się izolacjami naryskowymi z dużym stażem, z ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną - możesz być pewny, że izolacją pianką zostanie wykonana prawidłowo.

Przy wykonywaniu ocieplenia pianką ważne jest to, aby prawidłowo przetworzyć pianę PUR, która powstaje w wyniku połączenia dwóch składników: izocjanianu i poliolu. Ten dwa składniki muszą zostać podane w odpowiednich proporcjach, w odpowiedniej temperaturze i pod odpowiednim ciśnieniem. Wbrew pozorom zadanie wcale nie jest łatwe i warto porównać oferty i zdjęcia z realizacji różnych firm, aby stwierdzić, które z nich mają doświadczenie.

Przeglądając internet w poszukiwaniu różnych usług budowlanych we Wrocławiu i w okoliach można trafić właśnie na firmę Miracle, która zajmuje się wykonywaniem ociepleń poddaszy pianką poliuretanową. Firma jest dość popularna dlatego wpisując hasło "Ocieplanie pianką Wrocław" znajdziemy właśnie taką firmę. Na stronie znajdują się zdjęcia z realizacji i już na pierwszy rzut oka widać, że izolacje natryskowe są wykonywane solidnie, z zachowaniem wszystkich regół i zasad.

Firma może pochwalić się dość dużym stażem w pracy z piankami poliuretanowymi co w tej branży natryskowej jest ogromnie ważne. Nieszczęściem inwestora może być przecież trafienie na firmę, która zupełnie nie ma doświadczenia, nie ma wiedzy i nie jest w stanie zadbać o szczegóły związane z tą technologią. Firma Miracle jest pod tym względem w absolutej czołówce w kraju. Właściciel jest typowym rzemieślnikiem - nie jest to firma zatrudniająca wielu pracowników, a to jest gwarancją tego, że natrysk pianki poliurertanowej zostanie wykonany przez sprawdzony zespół.

Firma przy tym wszystkim zachowuje bardzo przyzwoity poziom cenowy. W ofercie posiada wiele pianek otwarto-komórkowych i zamknięto-komórkowych. Może więc zawsze polecić piankę PUR dopasowaną idealnie do warunków panujących w obiekcie, a to daje taki komfort, że ocieplanie poddaszy może być wykonane zimą i latem, na dach deskowany i na membranę dachową. Warto złosić się do specjalisty, który doskonale rozumie zasady przetwarzania pianek poliuretanowych i potrafi dobrze doradzić w kwestii ocieplenia poddasza.